Фітобочка — джерело енергії і краси. Постійні стреси, погана екологія, фаст-фуд , кам’яні джунглі мегаполісів — висмоктують всі сили. Часом людина всіма клітинками відчуває катастрофічну нестачу життєвої сили. Відмінний заряд енергії здатна дати Фітобочка на трав’яному зборі в Спа Домі «Шість відчуттів». Цю спа-процедуру по праву називають природним цілителем і чудотворним порятунком, адже Фітобочка гарантовано очистить від шлаків і токсинів.

Методика проведення Фітобочки:

Фітобочка круглої форми нагадує дерев’яну міні-сауну. Завдяки поєднанню м’якого пару (+30 — +40 С), цілющих трав’яних відварів і натуральних олій бочка зміцнює імунітет, підтягує шкіру і повертає позитивний настрій. У парогенераторі нагрівається вода зі збором трав і утворюється пара, яка огортає тіло сидячої в бочці людини. Гарячий пар відмінно прогріває тіло і всі пори розкриваються. Через шкіру разом з потом виводяться токсини, шлаки, солі важких металів, радикали, а клітини натомість насичуються корисними компонентами аромамасел і фітонцидів трав.

При підвищенні температури фізіологічні процеси прискорюються, підвищується швидкість метаболізму, необхідні для життєдіяльності організму компоненти швидше засвоюються, а продукти розпаду, надлишкові продукти, токсини швидше виводяться. В результаті відбувається зменшення маси тіла. За один тиждень (2-3 процедури) вага може зменшитися на 2-4 кг.

Через постійні стреси погіршується робота потових і сальних залоз. В результаті всю роботу по виведенню токсинів беруть на себе нирки. Саме тому люди (особливо жителі мегаполісів) стали частіше страждати від хвороб нирок і сечовивідних шляхів. Фітобочка «включає в роботу» важливий орган видільної системи — шкіру, і тим самим знижує навантаження на нирки. Таким чином, здійснюється оздоровлення організму і профілактика різних недуг. Шкіра — дзеркало роботи всіх органів і систем організму. Після відвідин фітобочки поліпшується внутрішній стан організму, він очищається від токсинів, відновлюється і нормалізує свою роботу. Це відбивається на стані шкіри: очищаються пори (зникають чорні точки), зникають висипання (прищі, акне), шкіра стає гладкою і пружною.

Завдяки тому, що в бочці через шкіру очищається організм, шкіра паралельно сама очищається, стаючи гладкою і пружною, зникають усілякі висипання. Це відбувається завдяки тому, що утворені висипання під дією трав розсмоктуються, а нові не утворюються, тому що сальні залози чистяться, відкриваються, у них немає можливості закупорюватися і запалюватися. Такий ефект досягається також за рахунок того, що відкриваються сальні залози, через які виділяється жир, що змазує поверхню шкіри. В результаті шкіра дихає, вона розслабляється, розгладжуються зморшки, шкіра набуває рівномірного відтінку.

Фітобочка ідеально підходить людям, які через непереносимість високих температур не можуть відвідувати класичну сауну. У фітобочці голова залишається зовні і не перегрівається, що особливо важливо для відвідувачів, у яких є астма, проблеми з судинами, серцем. Не можна не згадати такі важливі елементи як показання та протипоказання, адже не знаючи їх людина може піддати себе ризику, відвідуючи подібну процедуру. При певних недугах, лікарі настійно рекомендують скористатися фітобочкою заради того, щоб поліпшити здоров’я.

Фітобочка рекомендується:

  • При захворюваннях серцево-судинної системи
  • При ожирінні При зниженому імунітеті
  • При хронічних захворюваннях дихальних шляхів
  • При шкірних захворюваннях

Також варто згадати і протипоказання. Якщо ви не впевнені в тому. Що у вас не присутній жоден з таких симптомів, вам варто обов’язково проконсультуватися у лікаря перед відвідуванням процедури фітобочки.

Фітобочка не рекомендується:

  • При злоякісних новоутвореннях
  • При цирозі печінки
  • При активному туберкульозі
  • При недостатності кровообігу вище 1 ступеня
  • При гострих запальних захворюваннях

Фітобочка може і нашкодити організму, якщо у людини є певні протипоказання. В першу чергу- це стосується хвороб судин і серцевого м’яза. Суть в тому, що від перепадів температури тендітні стінки капілярів можуть руйнуватися.

Краще утриматися від використання фітобочкі вагітним жінкам і в період грудного вигодовування. Також важливо стежити за температурою свого тіла, оскільки забороняється відвідувати лазню при простудних захворюваннях.

Рекомендації після відвідування Фітобочки Коли процедура закінчиться, не слід поспішати відправлятися в душ, адже на шкірі ще залишилися частинки трав’яних зборів, які будуть продовжувати свій цілющий вплив ще деякий час.

Для заповнення втраченої рідини після фітоспа рекомендується випити чашечку ароматного трав’яного чаю. Закріпити ефект від Фітобочки допоможе сеанс лімфодренажного або розслабляючого масажу, який розслабить, додасть життєвих сил і енергії.