Ми пропонуємо вам цілий комплекс процедур, спрямованих на схуднення, зменшення обсягів тіла і втрату зайвої ваги.

Серед них — обгортання, пілінги, антицелюлітні масажі. Наші фахівці допоможуть вам розробити індивідуальну дієту, підібрати необхідне фізичне навантаження. Все, щоб ви були молодими, красивими і здоровими! Обгортання — це чудова процедура для підтяжки і тонізації шкіри, схуднення, детоксикації, боротьби з целюлітом, а також для догляду за шкірою в рамках комплексних програм по корекції фігури. Як «обертаючих» коштів застосовуються спеціальні креми, маски на основі морських грязей і водоростей, сироватки. Активно діючі речовини стимулюють кровообіг, прискорюють виведення шлаків і токсинів, підвищують тонус шкіри, допомагають їй швидко відновлюватися, повертають пружність і свіжість. Сучасні методики обгортання представляють собою цілий комплекс процедур, в який закладено механізм, що дозволяє впливати на проблему целюліту. Обгортання — дуже комфортна, приємна і розслаблююча процедура. На проблемні місця або на всю поверхню тіла наноситься спеціальний склад, потім вас обертають спеціальною плівкою або бандажами, вкривають ковдрою для збереження тепла, і близько півгодини ви відпочиваєте під звуки спокійної музики. Потім наноситься зміцнюючий засіб по масажних лініях. Обгортання може виконуватися як самостійна процедура (курсом, 2-3 рази в тиждень), так і в рамках комплексних програм по корекції фігури. Найбільш значних результатів можна досягти саме грамотно поєднуючи обгортання з ручним і апаратним масажем, коректним харчуванням, фізичними навантаженнями і домашнім доглядом. Схеми процедур курсу наші фахівці підберуть для кожного гостя індивідуально з урахуванням особливостей та існуючої проблеми.

Вологі «ВІСКІ» сповивання — STYX (АВСТРІЯ)

Методика вологих «віскі» сповивання від австрійської компанії STYX є засобом комплексної боротьби з надмірною вагою і целлюлитной деформацією контурів тіла, поєднуючи високу результативність корекції фігури з омолоджуючу дію.

90 продовжити

Антицелюлітні обгортання «CELLO GEL» — STYX (АВСТРІЯ)

Cello Gel — результативна антицелюлітна косметика — комплексне рішення не тільки проблем зайвої ваги і целюліту, але і супутніх їм патологій, до того ж, в її склад входять речовини зменшують тягу до їжі.

90 продовжити

Водоростеві обгортання «ІДЕАЛЬНА ФІГУРА»

Виводить токсини і зайву рідину з організму. Одночасне зволоження та живлення мінералами морських водоростей дає швидкий і тривалий результат незалежно від вікових та структурних особливостей шкіри. Зменшення обсягу стегон від 0,5 до 3 см за одну процедуру!

90 продовжити

Обгортання «СИЛА МОРЯ»

Антицелюлітне обгортання, яке підходить для людей з варикозним розширенням вен і гіпертонією.
Покращує тонус шкіри, зміцнює стінки кровоносних судин, виводить зайву рідину з організму. Розсмоктує шви, розтяжки, купірозную сітку. Ваше тіло стане підтягнутим і пружним.

60 продовжити

Обгортання «СИЛА МОРЯ» з кофеїном

Дане обгортання включає в себе додатково програму очищення «Витончений силует», що підсилює дію обгортання на 30-40%. Активне антицелюлітний засіб. Заборонено вживати кофеїн напої в день процедури.

60 продовжити

Шоколадне обгортання

Сприяє зменшенню жирових відкладень, ліквідує застій рідини в міжклітинному просторі, стимулює обмінні процеси, добре зволожує шкіру. Відновлює пружність шкіри, підтягує і надає їй здорового вигляду, сприяє згладжування розтяжок після вагітності і при зниженні ваги. І до того ж дарує море приємних відчуттів!

60 продовжити

Медове обгортання

Медове обгортання — корисна і приємна програма для оздоровлення та схуднення. Стимуляція кровообігу в глибоких шарах шкіри сприяє посиленню харчування тканин. Мед, віддаючи біологічно активні речовини, виводить токсини з організму. За рахунок такого активного впливу відбувається розсмоктування целлюлітних капсул. Ефірні масла посилюють дію меду.

60 продовжити

Масляні обгортання (після масажу)

Обгортання з ефірними маслами підсилює ефективність масажу. Воно прискорює процес виведення токсинів з набряклою шкіри, при цьому благотворно впливає на суху шкіру, розгладжує зморшки, добре тонізує, даруючи шкірі красивий колір. Допомагає позбутися від целюліту.

20 продовжити

Антицелюлітний вакуумно-апаратний масаж

Антицелюлітний вакуумно-апаратний курс дозволяє:

швидко досягти відчутного результату;
налагодити обмін речовин і назавжди розпрощатися з целюлітом;
омолодити організм, наситити його відсутніми вітамінами;
позбутися від в’ялості шкіри і розтяжок;
скинути зайву вагу;
зміцнити своє тіло і посилити його привабливість.

30 60 продовжити

Антицелюлітний масаж

Масаж для корекції фігури, усунення локальних жирових відкладень, який покликаний максимально поліпшити циркуляцію крові в проблемних зонах.
Виконується локально (стегна, сідниці, живіт, руки) або на все тіло.

30 45 90 продовжити