Будинок Спа «Шість відчуттів» пропонує Вам послуги кваліфікованого косметолога з вищою медичною освітою. Наш спеціаліст, враховуючи усі Ваші побажання, підбере процедури, які 100% підійдуть під тип шкіри Вашого обличчя, проблемі, або просто експрес-процедури перед важливою подією в житті. Адже виглядати гарно на сьогоднішній день- це вже не розкіш, а елементарна потреба. Краса починається з гарної та здорової шкіри

Неінвазивна карбокситерапія 3D ліфтинг

Красива шкіра — це не завжди подарунок від природи, а частіше за все — результат правильного догляду. Для підтримки здоров’я вашої шкіри  Будинок Спа «Шість відчуттів» пропонує комплексну процедуру неінвазивної карбокситерапії від професійної японської компанії «Demax».

продовжити

Хімічні пілінги

Хімічний пілінг — це контрольоване пошкодження шкірних покривів за допомогою спеціально підібраних ексфоліантів, в якості яких виступають АНА-кислоти, ВНА-кислоти  ензими, фенол та ін. Завдяки даній процедурі ми отримуємо багато можливостей для корекції вікових змін, вирівнювання рельєфу шкіри, згладжування зморшок, висвітлення пігментних плям та покращення кольору обличчя.

продовжити

Аквадермабразія (гідропілінг)

Вакуумний гідропілінг — це процедура, яка направлена на злущування, глибоке очищення, зволоження епідермісу з лімфодренажним ефектом за допомогою струменю води та вакууму. Процес відлущування протікає м’яко і акуратно, в насадці утворюється вакуум з одночасною подачею розчину для очищення або води, що вимиває бруд з пор, шкірне сало.

продовжити

Чистка обличчя

Щодня на поверхні шкіри накопичуються пил, піт, ороговілі лусочки і т. д. І, звичайно ж, від цього шкіра стає не такою привабливою, чистою і гладкою, як могла б бути. Щоденне очищення шкіри за допомогою пінки, тоніка або іншого засобу для обличчя дозволяє зняти косметику та поверхневе забруднення. При цьому, як правило, не видаляються ороговілі клітини і не очищаються пори. Особливо актуальна ця проблема для власників жирної, проблемної або чутливої ​​шкіри.

продовжити

RF-ліфтинг шкіри обличчя

З віком вироблення колагену і еластану сповільнюється, шкіра втрачає свою пружність і на обличчі з’являються перші зморшки.  Різноманітна уходова косметика допомагає незначно сповільнити ці процеси, але не в змозі відновити тонус дерми і прибрати вже наявні дефекти.

продовжити

Мікротокова терапія

З кожним днем все більше жінок налаштовані на ін’єкційні процедури спрямовані на боротьбу зі старінням, зморшками і т.д. Але є й ті, хто не готовий на такі радикальні міри, і стараються досягнути таких же результатів, не користуючись ін’єкційними та пластичними процедурами.  Саме тому, уже декілька років в косметології користується шаленою популярністю процедура мікротокової терапії.

продовжити

Ультразвуковий фонофорез

За допомогою впливу на шкіру ультразвукових хвиль відкривається так зване «вікно адсорбції» шкіри, що дозволяє косметичним та лікарським засобам глибше проникати вглиб шкіри і накопичуватись там. Ультразвук працює як мікромасаж,  прискорює синтезування гіалуронової кислоти, колагену, еластану. Також запускається регенерація в клітинах, прискорюються обмінні процеси, зменшуються набряки тканин.

продовжити

Неінвазивна карбокситерапія

Красива шкіра — це не завжди подарунок від природи, а частіше за все — результат правильного догляду. Для підтримки здоров’я вашої шкіри  пропонуємо вам комплексну процедуру неінвазивної карбокситерапії для комплексного омолодження Carboxy & Oxygen Therapy від французького косметичного бренду .

 Показання для проведення:

 • акне, постакне
 • застійні явища
 • розширені пори
 • знижений тургор шкіри
 • усунення набряклості
 • дрібні зморшки
 • підготовка та догляд до і після процедур мікродермабразії, ботулотерапіі, контурної пластики, хімічних пілінгів
 • профілактика старіння, для шкіри збезводненої, чутливої, втомленої

ЕФЕКТ ВІД ПРОЦЕДУРИ:

 • глибоке очищення шкіри, виведення застійного секрету, звуження пор
 • якісне поліпшення текстури шкіри
 • профілактика пост-акне
 • детоксикація
 • збільшення імунної активності шкіри
 • активізація клітинного дихання
 • видиме освітлення шкіри
 • компоненти маски зволожують і відновлюють баланс вологи і шкірного жиру

Мікронідлінг(фракційна внутрішньоклітинна терапія)

Нова сучасна технологія, яку використовують в косметології. Процедура дозволяє не лише зберегти шкіру в гарному стані, але і повернути їй молодість, позбавити від з`явилися вікових зморшок і в`ялості, усунути сліди постакне, прибрати розтяжки, вирішити багато інших проблем не тільки з обличчям, а й з волосяною частиною голови.

Під час проведення мікронідлінга відбувається мікротравмування ділянок шкірного покриву дуже тоненькими голочками, довжина яких дорівнює від 0,25 до 3 мм. Голки зроблені з нержавіючої сталі. Вони є основною частиною спеціального приладу – дермапена. Ці голочки травмують шкіру і залишають на ній дрібні отвори, больові відчуття під час мікронідлінга дуже незначні.

Дермапен при вібрації може створити в шкірному шарі за 10-15 хвилин до півмільйона отворів. Через них в глибокі шари епідермісу надходять активні космецевтичні речовини, запускається процес самовідновлення пошкоджених клітин, відбувається активне вироблення колагену. Під час процедури відбувається мінімальне травматичне вплив на шкіру. При цьому не видаляється поверхневий шар епідермісу, як це буває при шліфуванні, абразивної чищенні особи або хімічному пілінгу. В результаті мікронідлінга не утворюється гематом, шкіра відновлюється дуже швидко, дірочки від голок заростають протягом години.

ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ

Хімічний пілінг — це очистка верхнього шару епідермісу шкіри обличчя від відмерлих клітин, метод якої полягає в контрольованому нанесенні на верхній шар шкіри препаратів на основі різних кислот. Пори сальних залоз теж очищуються. Поверхневе пошкодження пробуджує внутрішні резерви шкіри та провокує початок регенерації і вироблення колагену.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ ХІМІЧНОГО ПІЛІНГУ

Хімічний пілінг є найбільш ефективною процедурою очистки, але й досить агресивною, тому призначений для людей зі шкірою з проявами ознак старіння або порушенням обміну речовин.

Він показаний, якщо у пацієнта:

 • в’яла, обвисла шкіра зі зморшками та складками;
 • з рубцями після травм або операцій;
 • акне чи рубцями після самостійного його лікування;
 • розацеа (рожеві вугрі);
 • дисхромія (нездоровий колір шкіри);
 • пігментація і веснянки;
 • ороговілі або злущені ділянки шкіри;
 • розтяжки;
 • вросле волосся;
 • фотостаріння.

Підбір виду пілінга відбувається косметологом по проблемі. Перед проведенням потрібно провести передпілінгову підготовку і визначити відсутність протипоказань.

Феруловий – пілінг вихідного дня. Застосовується при мелазмі,фотостарінні ,пігментації ,антиоксидантний, для покращення кольору шкіри.

Молочний(аргіпіл) – в залежності від проблеми,застосовується при ,куперозі, чутливості шкіри, для зволоження, при пігментації. Зменшує запальний процес ,має себорегулюючу дію

Саліциловий -застосовується при акне 1-2 ст, фолікуліті,пігментації шкіри, після лікування вугревого висипу,старіння

Азелаїновий  —  застосовується  при розацеа,фолікулітах,акне,фотостарінні,гіперпігментації.

Ензимний пілінг з ананасом і папаїном – застосовується при дрібних зморшках.,для висвітлення шкіри,підходить при лікуванні акне як ексфоліант,сприяє обновленню шкірного покриву, очищує пори. Підходить для всіх типів шкіри і пори року. Не потребує реабілітації

Пілінги використовуються на шкіру обличчя, декольте, спини, ліктів.

Пілінг Джеснера — косметологічна процедура, яка проводиться  для інтенсивного відлущування шкіри. Вона застосовується з метою лікування акне і жирної себореї, а також для призупинення процесів старіння. Залежно від кількості нанесених на шкіру шарів засіб може діяти як поверхневий або серединний пілінг.  Потребує реабілітації.

Чистка обличчя

Види чистки обличчя

Комбінована чистка обличчя — чистка є найпоширенішою і доступною кожному. Пори розширюються за допомогою вапоризатора чи розрихлюючого гелю і спочатку за допомогою ультразвуку,а потім за допомогою тиску (чи то косметичної ложки, то чи пальців вмілого косметолога) дочищаються забруднення з пор (комедони і прищі). Таку чистку традиційно вважають ідеальною для проблемної та жирної шкіри з вадами, так як йде «індивідуальний підхід» і увагу до всіх особливостей шкіри. Однак, після такої чистки не можна наносити косметику ще добу,є потрібна реабілітація для заживання слідів після чистки.

Ультразвукова чистка чиста обличчя — це атравматичний спосіб впливу на шкіру за допомогою ультракоротких хвиль. Шкіру підготовують спеціальним гелем, після чого піддають дії хвилегенератора. Пори відкриваються, забруднення виходять на поверхню і видаляються. Ультразвукова чистка відлущує омертвілі клітини, діє протизапально і робить зморшки менш помітними. Так як ультразвукова чистка досить м’яка і щадна її можна робити 1р в місяць при жирній і комбінованій шкірі ,раз в квартал-суха і нормальна. Чистка підійде власникам не проблемної шкіри.

Атравматична чистка — це пілінги або  ферменти, які видаляють верхній шар шкіри, але не проникають «вглиб». Вони менш ефективні в плані повного очищення пір, але при частому використанні позбавляють потреби проходити мануальну або ультразвукову чистку обличчя. Як часто можна робити чистку пілінгами? Залежно від проблемності шкіри раз  у два -три тижні.

Гідропілінг (аквадермабразія)

Метод очищення шкіри,що полягає в застосуванні особливих насадок і апарату гідропілінгу. Процес відлущування протікає мягко і акуратно, в насадці утворюється вакуум з одночасною подачею розчину для очищення або води,що вимиває бруд з пор, шкірне сало.Задяки вакууму процедура сприяє лімфовідтоку,покращує тонус шкіри,налагоджує мікроциркуляцію,зволожує,очищає. Ця новітня розробка в косметології ,що корегує вікові зміни,зволожує, бореться з забрудненнями, покращує зовнішній вигляд шкіри.

Фонофорез

Процедура впливу на шкіру ультразвуковими хвилями високої частоти і введення сироваток по проблемі. Також це глибокий масаж дерми. Така терапія забезпечує приплив крові  до шкіри і спонукає до регенерації,за рахунок чого лице виглядає молодшим. Фонофорез дозволяє безінєкційно вводити в шкіру лікувальні концентрати,а також самі вібрації покращують мікроциркуляцію в капілярах,забезпечують стимуляцію колагену і еластину в шкірі. Ультразвук прогріває клітини сполучної тканини ,завдяки чому забезпечується тривалий ефект.

Підвищується тонус мязів,вирівнюється рельєф шкіри.Зменшується набряклість шкіри.

Процедура курсова,1 раз в тидень,5-10 р

RF-ліфтинг шкіри обличчя

Механізм дії радіоліфтингу – стимуляція синтезу молодого колагену та еластину, основного шкірного каркасу, шляхом селективного прогріву дерми, де і зосереджені основні цільові волокна.

В ході процедури RF- ліфтингу здійснюється делікатний, разом з тим, потужний прогрів середнього шару шкіри, за рахунок чого розтягнуті та пошкодженні в результаті старіння волокна колагену, знову скручуються та реорганізуються, повертаючись до свого «юного» стану. Підтягується овал обличчя, розгладжуються зморшки, нівелюється «маска втоми». Обличчя набуває свіжого та «виспаного» вигляду.Лікування має накопичувальний ефект, як правило, до 4-ї процедури Ви отримуєте чітко видимі результати.

Процедура є абсолютно безболісна та всі пацієнти відмічають її як приємну. Тривалість – 20-30 хв для обличчя, 40-60 хв ділянки обличчя, шиї, декольте.

Методика ідеально підходить людям, які прагнуть омолодження, підтягнути овал обличчя, покращити якість шкіри, зменшити кількість зморшок, але ще не готові до пластичної операції, або складніших ін’єкційних методик.

Абсолютні: злоякісні новоутворення, вагітність на будь-якому терміні, червоний вовчак, склеродермія, вірусні інфекції, гіпертонія у важкій формі, наявність силікону або свіжих рубців в зоні впливу Відносні: загострення вугрової хвороби чи хронічних шкірних захворювань, гостра стадія розацеї

Курс радіоліфтингу обличчя (шия, декольте) включає від 4-ох до 8-ми процедур з інтервалом 7-14 днів.

Мікротокова терапія

Мікротоки- це м’який і делікатний вплив на шкіру та м’язи обличчя за допомогою струмів низької частоти. Клітинна мембрана має негативний потенціал з зовнішньої сторони й позитивний — з внутрішньої. Такі фактори, як біологічне старіння організму, запальні процеси в ньому, зашлакованості, зміни рівня pH можуть порушити цей баланс. Під впливом слабких низькочастотних імпульсів потенціал клітини змінюється, відкриваються мембранні канали, активується синтез білків, ліпідів, прискорюється процес регенерації тканин.
Мікроструми впливають як на верхній шар шкіри — епідерміс, так і на більш глибокі шари — дерму, як на судини так і на м’язи. Помітно поліпшується синтез колагенових і еластинових волокон, нормалізується робота сальних залоз. Також процедура має протизапальну дію. І, не дивлячись на «лякаючу» назву, абсолютно безболісна.

Це процедура з використанням модельованих струмів, надмалої амплітуди з частотою до 500 герц. Вона відноситься до лікувальних процедур. Рекомендований курс процедур:  від 6 до 12, з інтервалом 3-4 дні. Кількість сеансів визначає лікар за індивідуальною потребою клієнта.

Не слід забувати про стани здоров’я, при яких робити процедуру не можна.

В першу чергу відзначимо, що мікротоки заборонені при вагітності та в період лактації.

Другою особливістю процедури є негативний вплив мікротокової терапії на організм за наявності металічних імплантатів та аксесуарів для пірсингу. Це означає, що якщо у клієнта є коронки(металічні), брекети, кардіостимулятор, або під шкіру введені золоті нитки, апаратний догляд може зашкодити його здоров’ю.

 В середньому програма мікротокового догляду складається з 10 процедур. В деяких випадках регенераційні процеси в тканинах шкіри можуть запуститися вже після 5 сеансу, і тоді курс можна зупинити.

Відзначимо, що одноразова процедура дає нетривалий ефект і не вирішує косметологічних проблем.

Ферментотерапія

Це процедура, яка гарантує миттєво чисте та доглянуте обличчя.

Унікальний склад і система дії на всі шари шкіри. Особливістю є маска з високою концентрацією амінокислот і ензимів. Система 4 в 1 виконує виражену антивікову дію за рахунок стимуляції колагена і еластину, нормалізує обмінні  процеси в шкірі і секреторну активність сальних залоз,покращує лімфодренажну функцію,виводить токсини, забезпечує глибоке очищення. Має антиоксидантний ефект, стимулює судинну стінку, освітлює і попереджає нові пігментації ,покращує проліферацію клітин шкіри ,прискорює регенерацію шкіри.

Рекомендований курс -4-6 процедур з інтервалом 7-10 днів

Мезотерапія обличчя , тіла, волосяннистої частини голови

Шкіра людини чуйно реагує на вплив зовнішніх чинників, неполадки в організмі, довге перебування в стресових ситуаціях. Мезотерапія покликана усунути дефекти шляхом точної локалізації поживних речовин і біостимуляторів у волокна тканин. Ефективність маніпуляцій збільшується шляхом мікротравми епідермісу, що допомагає активізувати поділ фібробластів, які є ключовою ланкою в біологічній будові шкіри. Методика показана для омолодження обличчя, шиї й декольте.Це метод введення під шкіру мікроін’єкцій за допомогою дуже тонких коротких голок на глибину від 0,5 до 6 мм.

 Мезотерапія дозволяє ввести в шар дерми корисні вітаміни, амінокислоти та мінерали, які не надходять туди зі звичайних засобів по догляду за шкірою, тому що не здатні проникнути настільки глибоко.

Основні види

Вводяться різні препарати, які боряться з сухістю шкіри, зморшками, целюлітом, акне. Склад даного коктейлю підбирає лікар — косметолог індивідуально для кожного, виходячи з потреб шкіри. Препарати, що вводяться дуже добре впливають як на шкіру, так і на весь організм — вони сприяють його очищенню та надають лікувальний ефект.

Для максимальної ефективності необхідний курс із 7-10 процедур з періодичністю 1 раз в тиждень.

Ефект проявляється поступово і зберігається від 6 місяців до 1 року в залежності від індивідуальних особливостей організму і області введення ін’єкцій.

У деяких випадках в області введення ін’єкцій можуть з’являтися невеликі почервоніння і больові відчуття, які швидко проходять.

Мезотерапія для волосся допоможе зупинити процес облисіння (алопеції), запустить регенерацію волосяних фолікул і, як наслідок, прискорить ріст здорового і сильного волосся. При цьому поліпшується кровопостачання шкіри голови, посилюється надходження кисню.

Перший і головний мінус — введення ін’єкцій, адже це не зовсім приємний процес, який часто викликає хворобливі відчуття. Після них можуть залишатися почервоніння, рубці (все залежить від майстра і вашої шкіри), з’являтися набрякиЗавжди звертайте увагу на протипоказання. Серед них: вагітність, період лактації, алергічні реакції на будь-який з компонентів, хронічні хвороби, прийом лікарських препаратів. Перед процедурою потрібно проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути небажаних наслідків.

Біоревіталізація

Інєкційна методика, заснована на введенні під шкіру гелю з гіалуроновою кислотою, вітамінами і антиоксидантами,  розрахована на активізацію процесів природного омолодження за рахунок колагеногенезу та синтезу еластину. Затримуючись в шарах дерми, гіалуронова кислота притягує до себе молекули води, що не допускає пересушення і втрати тонусу тканин.

У сучасній косметології біоревіталізацію використовують в якості методу омолодження шкіри та усунення дефектів шкіри. Відчутний ліфтинг-ефект стає помітний через кілька процедур.

Гіалуронова кислота входить до складу шкіри і бере участь в процесах її поновлення, але з віком її синтез зменшується, і, як наслідок, на обличчі виступають ознаки старіння – зморшки, в’ялість, зменшення пружності шкіри, зміна овалу обличчя і т.д.

Процедура біоревіталізації полягає в мікро-ін’єкції гіалуронової кислоти у внутрішні шари епідермісу і складається з декількох етапів. Після очищення шкіри наноситься спеціальний анестезуючий крем і косметолог вручну за допомогою щпріца починає вводити мікродозами гіалуронову кислоту. Неприємне поколювання шкіри швидко проходить і вже через 1,5-2 години після процедури почервоніння на місці уколів проходять,але залишаються папули з гіалуроновою кислотою,яка може розсмоктуватись до 72 год в залежності від особливостей організму.

Біоревіталізація гіалуронової кислотою можна проводити не тільки на обличчі, але і на шиї, зоні декольте і навіть руках.

Косметолог, оцінивши стан вашої шкіри, складе для Вас індивідуальну програму.