Серед різних способів оздоровлення та релаксації один з кращих – масаж . Процедура масажу протягом тисячоліть була невід’ємною частиною життя людини. Люди давно зрозуміли, що при механічному впливі на різні частини тіла досягається лікувальний ефект. Масаж надає вплив на шкіру і м’язи , і основна його мета – зняття напруги. Сьогодні існує безліч методик масажу , і кожна має свої особливості. Спа Будинок «Шість відчуттів» призводить найпопулярніші у всьому світі способу масажу.

Аромамасаж «Нірвана»

Чарівний масаж з ефірними маслами не тільки подарує вам час повного розслаблення і відпочинку, але і зміцнює імунітет, відновлює сили і бореться з багатьма недугами.

60 90 продовжити

Лімфодренажний омолоджуючий масаж

Масаж виконується м’якими хвилеподібними рухами. Поліпшується струм лімфи, виводячи токсини і зайву рідину з організму. Знімає набряки і коригує фігуру.

60 90 продовжити

Розслаблюючий масаж блаженство

Розслаблюючу-оздоровчий вплив на весь організм. Зніміть втому і забудьте про всі свої проблеми і турботи.

60 90 продовжити

Сила каменів (стоун — терапія)

Розігріті базальтові камені сприяють швидкому і повному розслабленню м’язів. Спеціальна техніка масажу допоможе випробувати незабутні відчуття.

60 90 продовжити

Тайський масаж стоп

Ступні — це справжня карта, на якій представлені всі органи тіла. Мета тайського масажу стоп — зняття стресу, розблокування нервових шляхів, поліпшення кровообігу. Легкість вашим ніжкам забезпечена.

30 60 продовжити

Традиційний тайський масаж тіла

Стан глибокого розслаблення і одночасний приплив життєвих сил. Ваше тіло стане більш гнучким, суглоби рухливими, підвищиться тонус кровоносних судин. Виконується на масажному мате, в спеціальному одязі без використання масла.

60 90 120 продовжити

Масаж в чотири руки

Ідеальне поєднання вміння і спритності двох масажистів нашого СПА салону, що працюють в гармонії, а так само застосування спеціальних сумішей масажних масел допоможуть Вам заспокоїти нервову систему, розігріти і розслабити м’язову тканину до повного розслаблення і гнучкості.

60 90 продовжити

Гавайський масаж

Різнобічний вплив на організм гавайського масажу воістину унікально. М’яко і в той же час глибоко цей масаж опрацьовує шкіру, м’язи, зв’язки і суглоби. Він відновлює цілісність психоемоційних і фізіологічних процесів організму.

60 90 продовжити

Гречаний масаж

Мішечки з ароматною гречкою, дбайливо укладені на тіло, щедро діляться своїм теплом, а руки майстра акуратно розімнуть тіло від кінчиків пальців ніг до кистей рук, несучи напруга, стрес, відновлюючи сили.

60 90 продовжити

Медовий масаж

Поліпшення кровообігу, харчування внутрішніх органів і тканин. Мед виводить токсини. Шкіра стає шовковистою, прибирається целюліт.
Профілактика багатьох захворювань і порушення сну.

30 60 продовжити

Локальний масаж

Масаж спини, масаж голови, масаж рук, масаж ніг

30 продовжити

Масаж трав’яними мішечками

Тайські майстри з незапам’ятних часів використовують для масажу цілющі трави і спеції. Гарячий трав’яний компрес довгі століття вважався найкращим засобом від болю і напруги в м’язах і суглобах. Сьогодні масаж трав’яними мішечками переживає друге народження і вибух популярності в масажних і спа-салонах усього світу.

60 90 продовжити

Антицелюлітний масаж

Масаж для корекції фігури, усунення локальних жирових відкладень, який покликаний максимально поліпшити циркуляцію крові в проблемних зонах.
Виконується локально (стегна, сідниці, живіт, руки) або на все тіло.

30 45 90 продовжити

Тонізуючий масаж спортсмен

Така процедура особливо порадує завсідників спортзалу і любителів активного відпочинку. Це найпростіший і приємний спосіб підвищити тонус всього організму і відновити м’язи після навантажень.

60 90 продовжити

Масаж Гуаша

Китайський масаж Гуаша з’явився приблизно в 550 році до нашої ери.Доказом цьому служать знайдені археологами нефритові скребки — саме ними і виконується лікувальний масаж гуаша.

45 90 продовжити