Аромамасаж – один з видів масажу, який стає все більш популярним серед населення. Чарівний масаж не тільки подарує Вам час повного розслаблення і відпочинку, але й зміцнить імунітет, відновить сили. Ефірні масла за рахунок своєї невеликої ваги, дуже швидко проникають в шкіру. Там вже кров і лімфа транспортує їх до кожної клітини вашого тіла.

Основне завдання ефірного масла – розслаблення людини. Це відбувається через контакт ефірних олій з нервовими закінченнями шкіри – миттєва реакція розслаблення і релаксації. Під час масажу знижується напруга, стрес і поліпшується енергетичний стан, все це в комплексі створює гармонію і прекрасне самопочуття. Аромамасаж робиться по всьому тілу шляхом впливу на енергетичні точки.

Аромамасаж може підвищити стійкість вашого організму до негативних впливів зовнішнього середовища, навіть промислового забруднення та радіоактивного опромінення. Його призначають, як обов’язкову процедуру при серцево-судинних захворюваннях, проблемах з дихальними шляхами, порушеннях обміну речовин. Рекомендують робити аромамасаж не рідше 1 разу в тиждень, лікування – не менше 5 сеансів. Далі можна робити профілактичний масаж раз в один-два місяці.

Переваги аромамасажу «Нірвана»:

  • поєднання різних технік масаж:
  • використання тільки органічних аромамасел позитивний вплив на нервову систему;
  • легко і швидко розігріваються тканини;
  • збагачення організму корисними речовинами;
  • продовження масажного ефекту (ефірні масла продовжують свою роботу ще протягом кількох годин).

Вплив аромамасажу на організм. В першу чергу, цей масаж зніме втому і підвищить вашу працездатність Багато використовую його в якості профілактики від перевтоми і хронічної втоми. В цей же час, аромамасаж перешкоджає різним психо-емоційним напруженням і стресам, яких так багато у сучасному житті. Також він полегшить головні болі метеочутливих людей, позбавить від безсоння і стимулює імунітет.

Аромамасаж — це дієвий терапевтичний засіб, про який, на жаль, знають не багато. Головна його перевага в тому, що його дія спрямована не на боротьбу із симптомами, а на причину проблеми в людському організмі.

Які ефірні масла можна використовувати? Різні ефірні масла, які використовуються в аромамасажі, мають різний ефект. Спа Дім «Шість відчуттів» пропонує широкий вибір натуральних та органічних масел:

  • при спортивному масажі: шавлія, імбир, вербена, цитронелла, м’ята, лимонник;
  • при загальнозміцнювального масажі: сосна, евкаліпт, гвоздика, лимон, розмарин, каяпут, ялина, кедр.
  • при відновлювальному масажі: фенхель, неролі, герань, ромашка, лаванда, троянда. •при антицелюлітному масажі, ялівець, мандарин, апельсин, бергамот, кипарис, цитронелла, лимон.
  • при косметичному масажі: мирра, рожеве дерево, ладан, жасмин, сандал, герань, троянда, неролі, вербена.

Що робити після аромамасажу? Відразу після масажу, випийте чаю або склянку теплої води і просто полежіть кілька хвилин. Якщо до складу вашого аромамасла входив цитрус – почекати з тривалим перебуванням на сонці і, звичайно ж, не варто відвідувати солярій. У дні аромамасажу потрібно пити більше води, а от від алкоголю ми  рекомендуємо відмовитися.