У наш час доступною є величезна кількість косметичних засобів. А ми, озираючись на всі раніше пройдені експерименти з власним тілом і засобами по догляду за ним, робимо свідомий вибір і прямуємо до витоків самої природи.

Медовий масаж дуже корисний як загальнозміцнюючий, а так само для лікування таких хвороб як артроз, порушення сну, радикуліт, головний біль, остеохондроз, порушення роботи внутрішніх органів, застуда і деяких інших.

Медовий масаж застосовують для профілактики, з лікувальною метою, та й просто для релаксації. Він успішно розслаблює дихальну мускулатуру, покращує лімфо- і кровообіг, допомагає відходженню і розрідженню мокротиння в легенях (при бронхо-легеневих захворюваннях).

Медовий масаж допомагає відновити рухливість суглобів, будучи застосованим на них. Словом, при медовому масажі кращі властивості масажу об’єднуються з чудовими якостями меду. Ідеальний масаж із застосуванням меду спини, проблемних областей суглобів. Масаж спини – прекрасна профілактика простудних захворювань, а також допомога при лікуванні захворювань легень і бронхів. Медовий масаж спини сприяє зникненню кашлю, нормалізує функції дихання, підсилює обмінні процеси. Найефективніший медовий масаж – у боротьбі з целюлітом, так званий антицелюллітний масаж. Ця корисна процедура досить болюча, але дає гарний результат. Мед під час масажу віддає біологічно активні речовини, виводить токсини, збільшує лімфоток і чистить шкіру, різко покращує кровообіг в глибоких шарах шкіри. Ось чому мед перемагає целюліт!

Медовий Масаж

Щоб замовити послугу – натисніть на кнопку нижче та запишіться у нашого адміністратора на зручний для вас час та день. Ви також можете подарувати цю послугу близкій людині, кохані чи подрузі.Заповніть свої данні у формі нижче та насолоджуйтесь професійним масажем від наших спеціалівстів.

Замовити послугу

Медовий масаж сприяє нормалізації кровообігу в тканинах, покращує загальний стан шкіри завдяки впливу меду. Після серії медових масажів шкіра стає оксамитовою, підвищується її пружність, очищаються пори. Але повернемося до масажу. При масажі мед яскраво виявляє свої лікувальні якості, сприяючи швидкому виведенню токсинів з організму і віддаючи біологічно активні речовини. Шкіра після такого масажу очищується, стаючи шовковистою і пружною. Розгладжуються підшкірні ущільнення, поліпшується живлення шкіри, лімфоток в підшкірних ділянках. Він сприяє поліпшенню кровообігу, нормалізації обміну речовин в тканинах, виведенню продуктів обміну та надлишку води через пори, поліпшенню структури шкіри (надає шкірі шовковистість, пружність, гладкість). Таким чином розбиваються адипоцити (клітини – жирові запаси), а з поверхні шкіри видаляються відлущені частинки, що дозволяє біоактивним речовинам меду проникнути глибше у шкіру.

Мед – один з найбільш унікальних дарів природи, наданий у користування людям. Мед містить в собі величезну кількість необхідних організму вітамінів і мікроелементів, біологічно активних речовин, маточне молочко (природний антибіотик) і багато іншого. Він за своїм складом близький складу плазми крові людини. Масаж можна робити практично скрізь по тілу, але слід виключати ділянки скупчення лімфовузлів: в паховій зоні, на грудях, під колінами, під пахвами і на шиї. На колінах і кісточках масаж робити можна, але накладаючи зовсім мало меду і не інтенсивно роблячи долонею відлипания.

Тривалість медового масажу не повинна перевищувати 10-15 хвилин для однієї масажної зони, і не більше 60 хвилин в загальному на один сеанс. Процес масажу: Долонями накладається на тіло мед і втираючи круговими рухами в масажну ділянку робиться певне поплескування, яке переходить у різке відривання рук масажиста від шкіри пацієнта, як би витягаючи “бруд”. Через деякий час на шкірі пацієнта дійсно з’являється густа, в’язка сіра маса – це шлаки. Процедура масажу медом достатньо болюча і тому часто у пацієнта виникає відчуття дискомфорту, болючості шкіри. При надмірно інтенсивному масажі можуть виникати синці. Щоб уникнути цього масажист поступово переміщує руки, намагаючись не накладати їх багато разів на одне і те ж місце. Щоб зняти прилиплий до пальців “бруд”, масажист повинен регулярно витирати руки рушником чи серветкою. Поступово увесь “бруд” переходить на рушник, руки перестають прилипати до тіла, після чого промасажовану ділянку тіла промокають кілька разів махровим рушником, змоченим у гарячій воді.

В кінці масажу потрібно обов’язково прийняти теплий душ для того, щоб змити залишки меду, оскільки відпрацьований мед є токсичним. Мед дійсно потужний сорбент – і це не перебільшення. Він вбирає в себе величезну кількість шлаків і токсинів з організму. А тому його необхідно повністю, без залишку змити. Заключна частина масажу – шкіра змащується зволожуючим кремом. Масаж проводиться курсами по 10-15 процедур через день. Протипоказання: Нажаль, і в цій бочці меду є своя ложка дьогтю: протипоказання всі ті ж, що і при звичайному масажі. Не можна робити медовий масаж чоловікам (та й жінкам, якщо така проблема є) з оволосінням спини – згодом можуть виникнути гнійнички біля коріння волосся на всій поверхні спини.