Мистецтво масажу було відомо ще задовго до нашої ери. Гіппократ активно практикував цю процедуру для надання допомоги, розслаблення і напруження тканин. Подолавши століття, масаж дійшов до наших днів, і сьогодні він активно використовується в лікувальних і профілактичних цілях у всьому світі. Розслабляючий масаж «Блаженство» покращує еластичність сухожильно-зв’язкового апарату і рухливість суглобів.

Прийоми розтирання особливо ефективні при лікуванні опорно-рухової системи, так як стимулюють розсмоктуванню набряків і патологічних відкладень в хрящах. Також даний масаж чудово впливає на процеси ліпідного, мінерального і білкового газообміну, що просто необхідно для правильного функціонування органів і тканин.

Добре відгукуються на масування кровоносна і лімфатична системи: прискорюється потік лімфи і еритроцитів по судинах і капілярах збільшується надходження поживних речовин до внутрішніх органів; полегшується робота серця, і усуваються застійні явища в кровотоці; відбувається звільнення клітин від продуктів обміну і розпаду. Масаж «Блаженство» передбачає 4 основних етапи:

  1. погладжування;
  2. розтирання;
  3. розминка;
  4. лімфодренаж.

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що потрапите в руки справжніх фахівців своєї справи. Під час сеансу, масажист використовує тільки натуральні масла,які не мають запаху, після чого виконує масажну процедуру з різною силою і ритмом. Умілі руху майстра допоможуть Вам досягти стану повної фізичної і психологічної релаксації, знімуть напругу і стрес, послаблять втомлені м’язи і подарують відчуття неймовірної легкості.