5 секретів догляду за шкірою, про які мало хто знає

Питання «Як обрати правильний крем для обличчя?» перетвориться проблему, якщо не знати деякі нюанси використання косметичних засобів.

Чому «правильний» крем не працює на Вашій шкірі? Що не так? А може, крем не винен взагалі!

Перевірте — можливо, Ви щось робите неправильно?

  1. Зволоження — перш за все в будь-якому віці. У зволоженні крем або сироватка не єдині і далеко не перші. Якщо Ваша шкіра не зволожується, це не означає, що засоби погані — можливо, Ви неправильно їх використовуєте. Якісного зволоження можна досягти лише на здоровій шкірі. Спочатку усувайте пошкодження шкіри, викликані пілінгом, сонцем, погодою або ліками, а потім застосовуйте поетапне зволоження.
  2. Тоніки потрібні, щоб повернути шкірі рН. Він повинен бути кислим — таке середовище перешкоджає росту бактерій і підтримує бар’єрну функцію. Коли Ви наносите тонік ватним диском, зволожувальний ефект майже нульовий: диск вбирає тонік, а віддає мало. Щоб від тоніку був хороший зволожувальний ефект, наносьте його на руки, потім притискайте долоні з тоніком до обличчя. Найкращий спосіб — зробити маску з тоніку.
  3. При догляді за пігментованою сухою або жирною шкірою не можна приділяти увагу виключно видаленню пігментації. Первинні — сухість або жирність шкіри. Схема догляду повинна бути такою: очищення за типом шкіри + освітлювальні крем або сироватка, + крем або емульсія на основі масел (макадамія, авокадо, жожоба, обліпиха) для сухої шкіри або зволожувальний крем з «губками» для жирної.
    У якості відбілювальних компонентів при сухій і чутливій шкірі віддайте перевагу arbutin, magnesium sscorbyl phosphate, azelaic acid, lactic acid, glycolic acid, licorice root, niacinamide, pearl powder, pycnogenol, snail mucin.
  4. Регенерація здорової шкіри займає приблизно півтора місяці. Перші видимі результати від засобів догляду будуть помітні через 4 тижні від початку їх використання, а більш — менш серйозні поліпшення — через 3 місяці. Так, пробник не розкриває потенціал крему, а тільки дає можливість перевірити, чи немає алергії на інгредієнти.
  5. Застосування засобів з ретиноїдами часто викликає почервоніння, сухість та лущення раніше, ніж стає помітний антивіковий ефект. Багато жінок вважають, що це «алергія» або «індивідуальна реакція» на ретинол і залишають такий догляд на півдорозі.
    Важливо! Вітамін А працює тільки на абсолютно сухій шкірі. Тому його наносять як мінімум через 20 хвилин після вмивання. Сильні косметичні інгредієнти наносять на шкіру зі здоровим ліпідним бар’єром. Виснажена шкіра після пілінгів, хвороб, антибіотиків або стресу повинна відновитися раніше, ніж ви почнете користуватися ретиноїдами.

У догляді за шкірою важливо мати терпіння — не все буде просто, швидко і за стандартним алгоритмом. Ключ до краси — завзятість і постійна робота над собою. Це допоможе прийняти рішення на основі знань, а не реклами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *